Diskusní fórum

Harani

Hanka | 08.08.2018

Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat na naší fenku. Po druhé nám začala harat. 1. Harani trvalo snad 1,5 měsíce. Za 10 dní máme odjíždět na dovolenou a nevím, jestli ji můžeme nechat u domu bez dohledu. Děkuji za odpověď

Re: Harani

Eva | 31.08.2018

Dobrý den,
omlouvám se za pozdní odpověď, alr byli jsme na dovolené. Hárání 1,5 měsíců, nemusí být úplně fyziologické a bylo by dobré, pokud se zopakovalo, nechat fenu vyšetřit. nechat fenu u domu bez dohledu a jet na dovolenou se mi nejeví zrovna jako šťastné řešení. Buď může utéct, nebo se k ní dostane pes. Pokud se nic nestalo, tak Vám to náhodou vyšlo, ale nedá se na to spoléhat.
Pěkný den
EM

Создание сайтов любой сложности Копии Любых Лендингов

RadikNab | 31.07.2018

Мой viber, whatsApp: пишите 8-996-725-57-87 скайп kruzzor

Могу долго расписывать какой я молодец, сколько десятков лет у меня опыта в данной сфере, но я предпочитаю "воде" реальные факты.Поэтому хватит лирики, вот что я могу предложить:
------------------------------------
1. Качество услуг на уровне ведущих компаний.
---
2. Цены существенно ниже чем в компаниях (зачастую в разы).
---
3. Постоянная доступность, готовность ответить на интересующие Вас вопросы (ну разве что не ночью), то есть не нужно писать письма и сутками ждать ответа.
---
4. ГОТОВ ПРЕДОСТАВИТЬ ПОРТФОЛИО РЕАЛЬНЫХ РАБОТ. ПРОВЕРИТЬ МОЖНО ПРОСТО ПОЗВОНИВ ПО НОМЕРАМ, УКАЗАННЫМ НА САЙТАХ.
---
5. Мой опыт работы в рекламном агентстве позволяет выделить ваш продукт среди конкурентов, что значительно повысит вашу прибыль от сайта в дальнейшем.
---
6. Люблю креативить. Это можно увидеть в моих работах.
---
7. При желании можно встретиться и побеседовать лично.
---
8. Также могу предложить: SEO продвижение сайта, контекстную рекламу Я.Директ и SMM продвижение в социальных сетях
---
Я надеюсь, что первоначальной информации достаточно, ЗВОНИТЕ ;)
-------------------------------------
Сайт-визитка, лендинг, лэндинг, landing page, интернет-магазин, портал, корпоративный сайт.

Chovatelská stanice

Lukáš | 28.06.2018

Dobrý den,
chtěl bych Vás poprosit, jestli byste mi mohla doporučit nějakou dobrou chovatelskou stanici ve východních čechách, ideálně Hradec Králové a okolí. Chtěl bych si v budoucnu pořídit SAO a rád bych nějakou stanici navštívil a vše probral se zkušenými chovateli osobně.Předem moc děkuji

Krmení

Denisa | 24.03.2018

Máme Sao 15 měs.,chtěli bysme mu koupit kvalitní granulky,můžete mi poradit jaké?Je mazlivy a hodný.

Re: Krmení

Eva | 29.03.2018

Dobrý den,
granulí je dnes takové množství, že je těžko vybírat. Spíš mi napište čím dnes krmíte a případně nad jakými granulemi uvažujete. Na základě toho vám vyberu z těch Vámi vyjmenovaných, co možná nejvhodnější, nebo vám doporučím jiné vhodné granule ... :)

Spolužitie šteneté SAO a seniora na stejnom pozemku

Miloš | 16.02.2018

Dobrý den,mám prosbu o radu.Mam šteně SAO a psa seniora /11 let-kríženec brasilskej fily-staford/ a mám obavu,že SAO ak pohlavne dospeje,tak v záujme dominancie na teritoriu sa porve se seniorom a v prípade,že senior sa nepoddá,tak ho může i zabit.Senior je klidné povahy,no pri takej situaci se múže i tvrdo bránit/50kg/.A je dostatečné oplocení pozemku ve výške 150 cm pre SAO-nepreskočí ho?Díky za ochotu Miloš.

Re: Spolužitie šteneté SAO a seniora na stejnom pozemku

Eva | 18.02.2018

Dobrý den, nemusíte se bát , co se týče sao a vašeho seniora. V prvé řadě saoš respektuje smečku v které vyrostl, tedy u vás je to senior, který ho vychovává, psychické a fyzické dospělosti dosahuje nejdříve ve dvou letech, což už může být doba, kdy váš senior, mezi námi už nemusí být :( a kdyby byl do konfliktu se už pouštět nebude..., důležité je aby jste neměl i fenu , která by se mohla hárat, v tomto případě jdou mezi psy veškeré kamarádské vztahy pryč a dojde k rvačce, což je nebezpečné. Takže pokud mezi dva psy nepřidáte fenu, neměl by bát problém :). Co se týče plotu, je trochu nízký, ne proto, že by sao přeskakoval (ale i to se může stát), ale může kohokoli přes ten plot chytit, když se postaví na zadní. Takže my máme ze zásady 170 cm minimálně. Další věc je , že plot musí být pevný - tedy tvrdé pozink. pletivo (v žádném případě to zelené, to nic nevydrží a pes něho přejde jako kdyby tam plot nebyl), nebo dřevěný laťkový plot a tomu podobné...

Re: Re: Spolužitie šteneté SAO a seniora na stejnom pozemku

Miloš | 19.02.2018

Srdečne dakujem za odpoved. Miloš

Koupě štěněte

Ivona | 15.02.2018

Dobrý den, chtěla bych Vás touto cestou poprosit o radu .
Rozhodla jsem se do raší rodiny přibrat štěně asiata. Důvodů je několik....střežení objektu, stáří nynějšího pejska...Vždy jsem si toto plemeno přála mít...jen vždy jsem nakonec měla pejska z útulku.
Máme doma 13letou labradorku a 10letého malého knírače.
Chtěla bych poradit...nač se připravit a co... před vstupem nového člena rodiny. Jaké granule....a podobně. Pejsek bude venku, má již připravenou boudu. Četla jsem, že je dobré mít pejska ze začátku doma. Labradorka občas spí na chodbě a malého knírače máme v domě...Vím je toho hodně....stále hltám informace...nechci nic podcenit. Předem Vám děkuji za odpověď a čas

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek